Úvod

(Velká Epocha)
(Velká Epocha)

Po více než jedno století přinášelo bouřlivé komunistické hnutí lidem jen válku, bídu, brutalitu a diktaturu. S pádem Sovětského svazu a komunistických stran východní Evropy na konci 20. století vstoupilo toto katastrofální a absurdní drama do své poslední etapy. Nikdo – od obyčejných lidí po generálního tajemníka komunistické strany – už v mýtus komunismu nevěří.

Čínský komunistický režim nevznikl z "vůle nebes" ani na základě demokratických voleb. Dnes, kdy je jeho ideologie v troskách, visí nad oprávněností jeho nadvlády nad lidmi velký otazník.

Čínská komunistická strana není ochotna opustit jeviště historie, i když je z něj strhávána proudem historického vývoje. Místo toho používá nemilosrdné metody, vynalezené v průběhu desetiletí politických čistek, aby obnovila svoji legitimitu a oživila svůj mrtvý mandát.

Stranická politika reformy a otevřenosti zakrývá zoufalou touhu po udržení totalitní vlády. Ani ekonomické úspěchy, nabyté těžkou prací čínských lidí v posledních dvaceti letech, Stranu nepřesvědčily, aby odložila svůj řeznický nůž. Místo toho si tyto úspěchy přivlastnila, aby tak potvrdila svou vládu, přikrášlila nebo dokonce skryla své zkažené chování. ČKS se snaží zničit morální základnu celého národa a touží přeměnit čínské lidi na podvodníky a intrikány, aby tak vytvořila "ekonomické" prostředí příznivé iluzi, že "jde s dobou".

V tomto dnešním historickém okamžiku by si měl každý jasně uvědomit, že ČKS je zločineckou organizací, která má na svědomí strašné věci. Jedině pak bude čínský národ moci dosáhnout trvalé stability a míru, vstoupit co nejdříve do éry, ve které pro ČKS nebude místo, a vytvořit pro sebe budoucnost, v níž budou obnoveny jeho vznešené tradice.DEVĚT KOMENTÁŘŮ KE KOMUNISTICKÉ STRANĚ – 5 000 výtisků

Devet-komentaru-ke-komunisticke-strane-titOd 27. listopadu do 27. prosince 2016 věnovali občané ČR prostřednictvím stránek Startovac.cz ve veřejné sbírce financí na dotisk českého překladu knihy Devět komentářů ke komunistické straně více než 165 000,- KčDěkujeme za podporu!

Ve středu 12. 4. 2017 se díky podpoře veřejnosti v Galerii Lucerna uskutečnilo slavnostní uvedení knihy na český knižní trh.

Náklad vydání dosáhl 5000 kopií.

Kniha je v prodeji v síti Kosmas.

Cena: 249,- Kč (s DPH)
Počet stran: 252 

Veřejnou sbírku a tisk realizovala nezisková organizace: Lidská práva bez hranic, z.s.

 


Nyní nabízíme celou sérii Devíti komentářů on-line.

Devět komentářů ke komunistické straně: Část I, Co je komunistická strana

Část II, Počátky Čínské Komunistické Strany

Část III, Tyranie čínské komunistické strany

Část IV, Čínská komunistická strana se staví proti přírodě

Část V, Tajná dohoda Ťiang Ce-mina s ČKS o pronasledovaní Falun Gongu

Část VI, Čínská komunistická strana zničila tradiční kulturu

Část VII, Historie zabíjení Čínské Komunistické strany

Část VIII, Proč je čínská komunistická strana zlý kult

Část IX, O bezohledné povaze čínské komunistické strany