San Diego – V pátek 26. prosince se americké San Diego dočkalo své premiéry představení souboru Divine Performing Arts.
San Diego premiéra představení souboru Divine Performing Arts. (Ji Yuan/Velká Epocha)

 

San Diego – V pátek 26. prosince se americké San Diego dočkalo své premiéry představení souboru Divine Performing Arts. Dva manželské páry z Mexika se s námi podělily o své dojmy z vystoupení.

Designérku interiérů Ann Wilsonovou, která se přišla podívat se svým manželem a synem, zaujaly barvy květin a vějířů a také schopnost vystoupení předávat kulturní tradice.

„Moc se nám to líbilo, bylo to nádherné. Úžasné barvy. Bylo to krásné a opravdu jsme si to užili,“ chválí Wilsonová představení.

„Myslím, že v Číně mají velkou úctu ke starším a předávají své tradice dětem. Tradice se tímto způsobem přenášejí dalším a dalším generacím, a tak nikdy nezaniknou.“

Její snachu, která pracuje jako grafička, představení rovněž nadchlo.

„Líbily se mi všechny ty barvy a ráda jsem se dozvěděla o úplně odlišné kultuře, než je ta naše. Bylo to úžasné,“ říká.

Její oblíbeným výstupem byla Mulan vstupuje do bitvy.

„Líbila se mi legenda o Mulan, byla nesmírně zajímavá. Zaujal mě projev tanečníků. Moc ráda jsem poznala něco víc z jejich kultury. Myslím, že je skvělá,“ míní Jani Wilson.

Obě se svěřily, že představení daleko předčilo jejich očekávání.

„Představení bylo vizuálně skvělé, probudilo naši představivost. Barvy, tanec a choreografie, všechno dohromady,“ dodává Annin manžel Al Wilson.

„Doufáme, že tuhle show zažijí i ostatní příbuzní a přátelé. Překrásný zážitek!“
San Diego hostilo o víkendu celkem tři vystoupení souboru Divine Performing Arts.


Velká Epocha je hrdým sponzorem světového turné Divine Performing Arts 2009. Více informací naleznete na: DivinePerformingArts.org

Article in english