Zprava paní Sioudu Shengjyun, módní návrhářka a prezidentka oděvní společnosti, a módní návrhářka Mengna Hsiou. (The Epoch Times)
Zprava paní Sioudu Shengjyun, módní návrhářka a prezidentka oděvní společnosti, a módní návrhářka Mengna Hsiou. (The Epoch Times)

TAINAN, Tchaj-wan — paní Sioudu, módní návrhářka a prezidentka oděvní společnosti, si užila představení souboru Divine Performing Arts (DPA), který 20. února v rámci světového turné 2009 zavítal do tainanského Městského kulturního centra.

Když paní Sioudu viděla představení DPA poprvé, byla pohnuta k slzám. Píseň tenoristy Yuan Qu „Hledání sebe sama“ se jí hluboce dotknula a opakovaně říkala: „Je to úžasné.“

„Dnes možná nejsou dny a noci pro nikoho snadné. Někdy jsou lidé velmi deprimovaní. To je možná důvod, že byli tou písní pohnuti.“

Paní Sioudu řekla, že také pobývá velmi často ve Spojených státech. Během svých návštěv v USA však nikdy neměla příležitost vystoupení DPA navštívit, a tak se rozhodla, že se půjde podívat na premiérové představení na Tchaj-wanu.

Domnívá se, že představení by měli vidět zvláště mladí lidé, protože dnes čelí překážkám a berou věci příliš tvrdě. Věří, že po shlédnutí představení bude pohled lidí na svět osvícenější.

Jako sponzor místních pořadatelů vystoupení DPA v Tainanu, navrhla sama paní Sioudu nachové obleky organizačního personálu. Přesto však po shlédnutí představení řekla, že její schopnosti se s designéry kostýmů DPA nedají srovnávat. „[Kostýmy DPA] jsou skutečně nedostižné.“

Oficiální stránky souboru Shenyun Performing Arts: Shenyunperformingarts.org

Article in English