Dell představuje Alienware M11X. (Screenshot: Youtube.com)
Dell představuje Alienware M11X. (Screenshot: Youtube.com)

NEW YORK - Svět moderních technologií se vyvíjí každým dnem. Ani společnost Dell nestojí stranou a přináší na trh elegantní herní laptop Alienware M11X, který nastaví laťku možností na trhu osobních počítačů opět o něco výše.

M11X je nyní k vidění na největší světové show spotřební elektroniky v Las Vegas známé jako International Consumer Electronics Show (CES).

Tento rychlý, výkonný notebook určený především hráčům PC her, nechává svou konkurenci za sebou nejen co se týče vzhledu, ale také z hlediska samotné konstrukce.

Novinkou z dílen firmy Dell je totiž hybridní design, který představuje něco mezi multifunkčním laptopem a netbookem, který zpravidla nedokáže „rozchodit" náročnější herní aplikace.

Počítače, které používají například profesionální on-line hráči, jsou zpravidla velice robustní a poměrně těžké, protože se do nich musí vejít výkonný procesor, paměť a grafická karta, náročné na chlazení a spotřebu energie. Nový notebook firmy Dell však, díky unikátnímu designu, nabízí všechen potřebný komfort při daleko nižší hmotnosti.

Není proto divu, že na M11X s 11,6 palcovým displejem, procesorem Core2Duo a doporučenou cenou pod 1 100 dolarů, mnozí uživatelé netrpělivě čekají.

Další předností Alienware M11X je jeho schopnost vytvořit dvě různé úrovně grafického výkonu, které při nižším nastavení umožní delší výdrž baterie a na vyšší nastavení zase dopřejí vysoce kvalitní vizuální zážitek.

Dalším lákadlem M11X je delší životnost baterie, která uživateli umožní pracovat až 6 hodin, aniž by musel být připojen napájecí kabel. Oficiální datum vydání Dell oznámí na svých webových stránkách v průběhu roku.

Article in English