Diváci z Detroitu chválí představení souboru Shen Yun Performing Artst. (NTD Television)
Diváci z Detroitu chválí představení souboru Shen Yun Performing Artst. (NTD Television)

V Michiganu zhlédlo představení souboru Shen Yun Performing Arts v detroitském Operním domě několik členů americké vlády.

Michiganský senátor Mike Kowall říká, že toto představení hraje pro lidi z Číny důležitou roli. „Abyste mohli lépe pochopit, kam směřujete v budoucnosti, musíte nejprve pochopit svou minulost," říká Mike Kowall.

Jeho žena Eileen je státní zastupitelkou pro oblast 44, White Lake. „Je to naprosto nádherné. Je to úžasně krásné a tak plynulé. Odnese vás to daleko od místa, kde zrovna jste, do úplně jiného světa," říká Eileen Kowallová.

 Státní zastupitelka Gail Hainesová si připomněla své zážitky z Číny. „Ty kulisy mě opravdu přenesly zpátky do některých míst, která jsme navštívili, jako například Letní palác v Pekingu nebo Zakázané město. Ty kulisy byly překrásné. A kostýmy jsou prostě půvabné, ty barvy a ten pohyb a ta plynulost, všechno je to tak poklidné. Opravdu se mi to představení moc líbí," řekla paní Hainesová.

Pan Kowall povzbudil ke zhlédnutí představení Shen Yun další diváky. „Ať se každý přijde podívat! Je to velká zábava. Myslím, že by se na to představení měl jít podívat celý Detroit," uvedl po představení Mike Kowall.

 

Video poskytla nezávislá televizní stanice NTD Television

 

Soubor Shen Yun Performing Arts již vystupoval v mnoha prestižních kulturních centrech mezi něž patří Lincolnovo centrum v New Yorku, Keneddyho centrum ve Washingtonu DC, Opera House v San Franciscu, Chicagská Lyric Opera nebo Londýnské Coliseum.

Velká Epocha je mediálním partnerem Shen Yun Performing Arts. Soubor budete moci shlédnout i u nás, a to 15. a 16. března v Janáčkově divadle v Brně. Pro více informací navštivte stránky Shen Yun Performing Arts.