Jedním z diváků posledního představení Shen Yun v Londýně byla televizní producentka Catherine Buchanan-Richardsonová. (NTD television)n
Jedním z diváků posledního představení Shen Yun v Londýně byla televizní producentka Catherine Buchanan-Richardsonová. (NTD television)

Tuto neděli se v londýnském divadle Colliseum uskutečnilo poslední představení Shen Yun. Jedním z diváků byla televizní producentka Catherine Buchanan-Richardsonová.

„Bylo to ohromné. Od představení jsem čekala hodně, ale i tak to předčilo má nejdivočejší očekávání. Choreografie, kostýmy, moderátoři - vše bylo jednoduše úžasné. Opravdu jedinečné," říká  televizní producentka.

Paní Catherine nám prozradila, že se o asijskou kulturu už dlouho zajímá.

„Nadchla mě myšlenka celého představení, kostýmy, tanec i příběhy - vše dnes bylo prostě fantastické!" Řekla paní Richardsonová.

Litovala také toho, že Shen Yun ještě nikdy neuvedl představení v pevninské Číně.

„Velmi mne zamrzelo, když jsem zjistila, že představení neuvidí pevninští Číňané. Je to opravdu velká škoda... Podle mě tohle představení skvěle kombinuje tradiční a moderní prvky, které se nedotýkají jen Číňanů, ale každého, kdo se o Čínu jen trochu zajímá," říká paní Buchanan-Richardsonová.

Představení Shen Yun mají nyní, 12. a 14. dubna, možnost zhlédnout diváci v nizozemském Haagu.

 

Video poskytla televizní stanice NTD television

 


Vystoupení souboru Shen Yun Performing Arts můžete v rámci jejich evropského turné shlédnout i v Bratislavě ve dnech 7. - 8. května. Pro více informací navštivteShenYunPerformingArts.org. Velká Epocha je mediálním sponzorem Shen Yun Performing Arts.


 

Související články:

Princezna z Kentu zažila 'úchvatný večer s Shen Yun'

Předsedkyně Rotary Clubu: Shen Yun - 'tak krásné, ​​jako kdyby bohové sestoupili z nebes'

Shen Yun je nesmírně krásný, říká Cate Blanchettová