Případy pozorování UFO v Japonsku se kryjí s přírodní katastrofou. (screenshot YouTube)
Případy pozorování UFO v Japonsku se kryjí s přírodní katastrofou. (screenshot YouTube)
V březnu došlo v Japonsku nejenom k nezvykle silnému zemětřesení a následnému tsunami, ale i k řadě pozorování UFO, z nichž některé byly natočeny na kameru.

3. března, tedy týden před zemětřesením o síle 9.0 Richterovy škály, byly nad letištěm v Hanedě natočeny čtyři neznámé létající objekty. Tři z nich měly jedno světlo a jeden objekt vyzařoval světla tři, umístěná u sebe. Všechny UFO zůstaly na obloze nepohnuté, zatímco kolem nich prolétávala letadla.

Během ničivého tsunami a zemětřesení z 11. března bylo pozorováno několik neidentifikovatelných létajících objektů. Na živých záznamech tsunami lze vidět objekty, jak se rychle pohybují proti postupujícím vlnám, aby se vzápětí vznesly z dohledu.

Živá nahrávka CNN ukazuje objekt, který se vznáší poblíž poškozeného jaderného reaktoru ve Fukušimě. Předmět se vznáší ve velmi malé výšce a blízko valícího se kouře stoupajícího z reaktoru. O něco později UFO odletělo.

Pozorování UFO se kryjí s početnými výbuchy sopky Sakuradžima z 11. března. Jak je vidět na živě přenášených nahrávkách kamer, u sopky se vznáší během výbuchu UFO a u úpatí hory se pohybují zářivá světla. K podobným pozorováním došlo také během výbuchu z 3. dubna, kdy se čas od času objevovaly obří modré a zelené prstence.

Podobné záběry z těch samých kamer byly zveřejněny následně po předchozím výbuchu sopky z listopadu a prosince 2010. Jsou na nich vidět zářící kruhy, jak sestupují k sopce a delší dobu se nad ní vznáší.

21. března byl pozorován na obloze černý objekt, jak se zdánlivě točí a mění tvar, někdy na kulatý, jindy ve tvaru koblihy nebo spirály.

Na videoklipu z 26. března je vidět více než deset kruhů, jak se v lineární formaci vznáší na obloze, aby se následně seskupily do jednoho shluku.

.

Tady jsou odkazy na některé z videí:

http://bit.ly/haQeAL
http://bit.ly/f53Bg2
http://bit.ly/fFEL9r
http://bit.ly/eqceX5
http://bit.ly/eBu3af
http://bit.ly/e8WBZw
http://bit.ly/iiVDud
http://bit.ly/h8j6yt

 

Article in English