Čtyři veletrhy v jednom

Ve dnech 10. - 13. listopadu 2011

 

SPORT Life v houpací síti nebo na přehlídkovém mole

 

20111109_sportlife
Sport Life na BVV. (bvv.cz)

SPORT Life – největší sportovní veletrh v Česku, nabídne pestrou paletu sportovních aktivit a vybavení pro turistiku, zimní sporty a fitness. Mezi zajímavosti budou patřit ukázky brazilských a kolumbijských houpacích sítí a sedaček La Siesta i tradiční hry v podobě steelových a softových šipek nové generace od Harrows nebo pétanque, kroketu a dalších. Sítě nabízí pohodlný spánek pro malé i velké cestovatele.

Jako další novinka se představí originální řada koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo. K dispozici bude i testovací centrum a půjčovna kol Yedoo. Mezi lákadla si pořadatelé pro návštěvníky připravili módní přehlídky, které představí sportovní a funkční materiály nejrůznějších trendů, střihů a designu. Během veletrhů SPORT Life a BIKE BRNO budou na dvou přehlídkových molech představeny módní přehlídky FASHION SHOW - BIKE a FASHION SHOW - OUTDOOR, které předvedou aktuální trendy sportovních značek těchto odvětví.

Třikrát denně budou mít návštěvníci možnost shlédnout paralelně na dvou přehlídkových molech novinky ve sportovním oblékání v podání speciálního týmu modelek v choreografii Jana Kňourka, který v minulosti spolupracoval s předními představiteli hudebního i módního světového showbussinesu ( Madonna, Dolce Gabbana, Jagger,...).

Bike Brno – tisíce bicyklů v akci

Milovníci cyklistiky jistě zavítají na Bike Brno, cyklistický veletrh, který je bude čekat v pavilonech V, F a G1. K vidění budou stovky jízdních kol a doplňků pro cyklistiku. V době rozmachu cykloturistiky a cyklodopravy v Česku je tento veletrh více než vítaným zpestřením. Návštěvníci se dozví horké novinky z cyklosvěta, seznámí se s tuzemskými i zahraničními výrobci kol. Nejlepší exponáty cyklistického veletrhu budou opět soutěžit o prestižní ceny Bike Brno Prestige.

Vítězné exponáty budou k vidění v pavilonu F ve speciální výstavě. Chybět nebudou ani elektrokola, která se těší stále větší a větší oblibě. Doprovodný program nabídne vedle odborných konferencí a seminářů také atraktivní podívanou. Z tradičních lahůdek se o víkendu na výstavišti uskuteční Mistrovství ČR v biketrialu v pavilonu G1 a rovněž proběhne freestylová show „MEATFLY BIGSHOCK! Freestyle Meeting – 10 years of agony".

Populární festival CYKLOCESTOVÁNÍ bude také součástí programu. Letos se představí manželé Hervé z Francie, kteří v osmdesátých a devadesátých letech cestovali celých čtrnáct roků na kolech po celém světě. Na pódiu budou probíhat exhibice bikeového umění, besedy a rozhovory s osobnostmi české i světové cyklistické špičky. Zúčastnit by se měl mistr světa Jaroslav Kulhavý nebo cyklista Michal Prokop. Vyhlašovat se bude vítěz ankety „Král cyklistiky"- tedy o nejlepšího českého cyklistu.

 

Boat a Caravaning Brno

Kromě dvou výše zmiňovaných veletrhů mohou návštěvníci navštívit i Boat Brno – největší a nejvýznamnější specializovanou přehlídku lodí, služeb a vodních sportů od vodního lyžování po surfing nebo potápění. Pořadatelé slibují nabídku jachet, motorových člunů a lodí od renomovaných výrobců, včetně doplňků nebo oblečení. K dispozici bude poradenství nebo seznam klubů. Caravaning Brno přichází s největším veletrhem obytných aut, přívěsů nebo příslušenství v tomto oboru jak u nás, tak i ve střední a východní Evropě. Návštěvníci se mohou seznámit s nabídkou potřeb pro kempování, jednotlivými kempy, službami, organizacemi nebo také odbornou literaturou.

 

Všechny uvedené veletrhy se uskuteční ve dnech 10. - 13. listopadu 2011 na brněnském výstavišti. Více informací: www.bvv.cz