Shufen Luová, předsedkyně Filharmonické asociace města Chiayi na Tchaj-wanu. (Cheng Shunli/ Velká Epocha)

CHIAYI, Tchaj-wan – Shufen Luová, předsedkyně Filharmonické asociace města Chiayi na Tchaj-wanu, zhlédla představení newyorského uměleckého souboru Shen Yun Performing Arts na Národní univerzitě Chung Hsing.

Paní Luová, milovnice hudby, je zakladatelkou Filharmonické společnosti ve městě Chiayi. Často organizuje koncerty studentů hudby, aby získali zkušenost s živým vystoupením před diváky.

Poté, co zhlédla představení, řekla Velké Epoše: Představení Shen Yun se zaměřuje převážně na tanec. Choreografie pro diváky zobrazuje vnitřní smysl a kontext prostřednictvím tance a hudby, což jim umožňuje snadno pochopit poselství představení."

Například [představení] "Nebesa nás očekávají navzdory pronásledování" zobrazuje pronásledování věřících lidí. Povšimla jsem si, že mnozí diváci nakonec plakali. Bylo to skutečně dojemné. Vystoupení jsou provedená takovým čistým a zřejmým způsobem, že diváci snadno porozumí tomu, co se snaží sdělit."

Hudba a tanec [souboru Shen Yun] může otevřít dveře k hluboké představivosti," řekla a dodala, že každý si z představení odnese něco jiného.

Paní Luová také říká, že ona jako někdo, kdo se zajímá o hudbu, je po zhlédnutí představení schopna vnímat "hlubší pocity".

Velká Epocha je mediálním partnerem Shen Yun Performing Arts.

Více o newyorském souboru Shen Yun Performing Arts se dozvíte na jejich stránkách ShenYunPerformingArts.org

Anglicky

Související články:

Dokonalé, říká o Shen Yun královna bel canta

Člen zákonodarného zhromaždenia štátu New York vydal verejné vyhlásenie k predstaveniu Shen Yun

Všechny mužské tance souboru Shen Yun znázorňují mužský ideál