Jitka Hosprová. (S laskavým svolením paní Hosprové www.hosprova.cz)
Iniciátorka koncertu violistka Jitka Hosprová. (www.hosprova.cz)

Milí čtenáři,

jsou vám blízká lidská práva a lidé, kteří se o ně zasazují? Zaujal vás projekt dobročinného koncertu na podporu advokáta Kao Č'-šenga a praktikujících Falun Gongu, na kterém vystoupí violistka Jitka Hosprová, zpěvačka Marta Kubišová a herec Jan Potměšil?

Přinášíme vám možnost si vychutnat koncert, který se uskutečnil v Hlavním sále Valdštejnského paláce. Díky přenosu společnosti Dial Telecom a.s. budete moci událost sledovat z pohodlí svého domova prostřednictvím záznamu, který bude možno zhlédnout zdarma přímo zde.

 

 

UPLOAD UKONČEN 4.2.2012

 

Akce se konala 27. ledna od 18 do 20 hodin. Program koncertu je sestaven z vystoupení violistky Jitky Hosprové v doprovodu klavíristy Štěpána Kose, pěveckých vystoupení Marty Kubišové a čtení úryvků z knihy Kao Č‘-šenga „Za Čínu spravedlivější“ v podání Jana Potměšila. Celým večerem bude diváky provázet Kateřina Jacques.

Následuje představení petičního dopisu na podporu vězněného advokáta a pronásledovaných praktikujících Falun Gongu v Číně. Dopis bude doručen do Evropského parlamentu, Vládě České republiky, Velvyslanectví Čínské lidové republiky v Praze a panu Kao Č‘-šengovi do vězení Ša-ja v provincii Sin-ťiang.

Příjemnou a smyslem naplněnou podívanou a poslech přeje

Velká Epocha

Společné foto všech účinkujícíh na závěr koncertu s knihou obhájce Kao Č'-šenga: (zleva) klavírista Štěpán Kos, violistka Jitka Hosprová, herec Jan Potměšil, zpěvačka Marta Kubišová, politička Kateřina Jacques. (Kamil Rakyta/Velká Epocha)Společné foto všech účinkujícíh na závěr koncertu s knihou obhájce Kao Č'-šenga: (zleva) klavírista Štěpán Kos, violistka Jitka Hosprová, herec Jan Potměšil, zpěvačka Marta Kubišová, politička Kateřina Jacques. (Kamil Rakyta/Velká Epocha)


 Akci podporují:

 

Související články:

V senátu ČR se konal koncert za čínského právníka Kao Č´-šenga a praktikující Falun Gongu (video)

Devět zemí ohlásilo protesty proti zadržování advokáta Kao Č’-šenga

Jan Potměšil: Čínský režim říká, váš život nemá žádnou cenu, je úplně zbytečný nebo bezcenný, a to je vrchol arogance

Čínský student děkuje Čechům za koncert za čínského právníka v českém Senátu

Rubrika: Kao Č‘-šeng

Zdravý způsob života: Falun Gong

Kniha Kao Č‘-šenga: Za Čínu spravedlivější