20120224_sy
Propracovaná grafika slibuje nevšední zážitek. (shenyunperformingarts.org)

CURYCH – Obchodní ředitel švýcarské firmy Soma Medical, Miajan Amiri, navštívil ve čtvrtek 22. 3. večer představení Shen Yun v curyšském kongresovém centru. Tohoto představení se zúčastnil i veškerý personál jeho firmy.  

Na otázku, co se mu nejvíce líbilo, odpověděl: „Jsem velmi nadšený uměleckým obsahem a kostýmy, ale fascinovala mě i hudba.“ Pro všechny to bylo něco nového a představení se jim líbilo tak, že si ho příští rok nechtějí nechat ujít.

Obzvlášť však na něho zapůsobil politický aspekt celého představení: „Čínská vláda by měla bít na poplach, když její národ má takovou schopnost, že mimo svou vlast ukazuje ostatním národům pomocí gestikulace svou svobodu a zprostředkovává ostatním náhled do světa své kultury.“

Vyvrcholení celého představení přineslo Amirimu nevšední zážitek. Buddhistický obsah, meditace a fascinující krása všech obrazů, to vše v něm zanechalo hluboký dojem.  

Navíc se cítí obohacen zjištěním, že vůbec něco takového opravdu existuje. A také je mu zcela jasné, že spojení mezi nebem a člověkem určitě existuje.

 

www.ShenYun2012.com  

 

Další představení souboru Shen Yun je možné zhlédnout ve Frankfurtu.

Frankfurt/M. Jahrhunderthalle

Pá., 30. března 2012, 19:30 hodin
So., 31. března 2012, 14:00 hodin
So., 31. března 2012, 19:30 hodin

vstupenky na www.ticketonline.de

 

small_Germany


Čtěte také:

Ještě jsem nikdy o Falun Dafa neslyšel, přiznal švýcarský obchodník

Shen Yun Performing Arts zahájí v březnu evropské turné