20130116 js1
http://www.kurzy-anglictiny.com/vip/

Blended learning Institut pro zrychlené učení Hampson

V malé středočeské vesnici, stranou od civilizace, najdete školící zařízení, kde už více než dvacet let učí anglicky tak trochu jinak. Na starém statku, zmodernizovaném a upraveném pro jejich způsob učení, se starají 24 hodin denně o malou skupinku studentů všech věkových kategorií a o čas, věnovaný jejich angličtině. Mezi klienty tohoto nenápadného institutu najdete jméno čtyřnásobného olympijského medailisty Jana Železného, člena skupiny Tři Sestry Lou Fanánka Hagena, cestovatele Jiřího Kolbaby, herců divadla ABC, ale i firem, jako je Hewlett-Packard, RWE, Linde, Česká spořitelna a Hypoteční banka. A to musí mít nějaký důvod!

Udělejte pro svoji angličtinu něco víc, než je obvyklé

-10%
Čtenáři Velké Epochy, využijte speciální slevu 10 procent na kurzy Institutu Hampson!
 
Jak slevu získat?
Při objednávce některého z níže uvedených kurzů stačí zmínit, že jste se o kurzu dozvěděli z našeho portálu.
V.I.P. English pro chronické začátečníky (B0831)
 
-- sleva platí pouze pro kurz od 8/2/2013 a do obsazení kurzu

Vlajkovou lodí kurzů Hampson institutu je kombinované vzdělávání (blended learning) V.I.P. English, patřící mezi nejnovější formy v oblasti výuky.  V.I.P. English není pouhý jazykový kurz. Je to pečlivě střižený tréninkový balíček, který perfektně padne každému, kdo ví, co chce, žádá jistotu a nadstandardní starostlivost.

Tři v jednom a magie čísla tři

Tříměsíční série je zahájena a ukončena vždy třídenním soustředěním. V mezidobí budete mít na šedesát minut týdně prostřednictvím Skype svého privátního lektora angličtiny. Vaše učení angličtiny citlivě a efektivně podpoříme každodenním e-learningem. Kromě toho pro vás bude pracovat rovněž šedesát minut týdně formou Skype sezení (v češtině) certifikovaný kouč, který vás povede k úspěchu celého procesu.

 

20130116 js220130116 js320130116 js4

 

Cena, kterou znalec ocení

Za 204 Kč přepočteno na vyučovací jednotku získáváte dvakrát tři dny velmi intenzivní výuky, ubytování, plnou penzi a celodenní odbornou péči. V mezidobí pak vašeho privátního lektora angličtiny, každodenní e-learning a osobního kouče, který vás podpoří v postupu vpřed nejen v angličtině, ale i v osobním a profesionálním životě. A to se vyplatí!

 

www.hampson.cz