Udatní generálové, nebeské víly, nezbední mniši, a ano – samozřejmě také létající čuník! 5000 let historie Číny dalo vznik nekonečné studnici legend, mýtů a klasických literárních děl. Sezóna Shen Yun 2014 vdechuje těmto příběhům život prostřednictvím úžasného klasického čínského tance.

Osmá sezóna Shen Yun odstartovala 23. prosince v houstonské Jones Hall.

V nové sezóně navštíví soubor přes 100 měst a ve většině z nich bude vystupovat dva nebo tři dny.

 

Upoutávka pro světové turné v roce 2014

Vstupenky:
Státní opera Praha - 3.5.2014 ve 14:00 a v 19:00

Janáčkovo divadlo Brno - 6.5.2014 v 19:00 a 7.5.2014 v 19:00


V Severní Americe Shen Yun předvede své umění na mnoha slavných pódiích, jako např. v newyorském Lincoln Center (10. – 19. ledna) či washingtonském Kennedy Center (21. – 26. ledna). V Kanadě pak vystoupí v sedmi městech Quebeku a Ontaria.

V Asii se vrátí do Japonska, Jižní Koreje a do sedmi tchajwanských měst. Dále směrem na jih vystoupí na Novém Zélandu a v Austrálii – zde navštíví poprvé města Adelaide a Perth.

V Evropě je zatím na seznamu 12 měst v deseti zemích – včetně pražské Státní opery 3. května (odpolední a večerní představení) a brněnského Janáčkova divadla 6. a 7. května. Ve Státní opeře vystoupí soubor poprvé, do Janáčkova divadla se vrací již počtvrté. Poprvé v rámci evropského turné navštíví Shen Yun Španělsko, konkrétně Barcelonu.

V následujících týdnech na seznamu turné přibudou i další města.

Během posledních šesti měsíců umělci v Shen Yun – ať už to byli tanečníci, hudebníci, zpěváci, choreografové, skladatelé, produkční tým či kostýmní návrháři – všichni usilovně pracovali, aby pro vás vytvořili nové představení sezóny 2014. A teď už se nemohou dočkat, aby s vámi tuto nádhernou podívanou sdíleli a vykouzlili na vašich tvářích široký úsměv.

The Epoch Times je hrdým mediálním partnerem Shen Yun Performing Arts.

Čtěte  také:

České osobnosti na představení Shen Yun - FOTOGALERIE