Mistr Lung-fej Jang. (xwmkungfu.com)
Existují mnohá tajemství obklopující tradiční čínská bojová umění.

Je kung-fu opravdu tak silné jako karate, Muay Thai nebo Ju-Jitsu? Nebo je v tomto prastarém umění mnohem více než jenom samotné bojování?

Bruce Lee kdysi představil západní společnosti kung-fu. Nyní pořad China Uncensored představuje historii a tradice čínských bojových umění s pomocí mistra bojového stylu Kudlanka nábožná, pana Lung-fej Janga.

Pro více informací o Lung-fej Jangovi navštivte stránky Seven Star Praying Mantis.O pořadu China Uncensored

Charakter témat, která se pořad NTD China Uncensored snaží glosovat, shrnul Chris Chappell následovně.

Věděli jste, že Čína zakázala zmiňovat reinkarnaci a cestování v čase v televizních pořadech? Věděli jste, že nazývají dalajlámu vůdcem teroristů? Tyto vtipné zprávy jste možná propásli. Víte, že v Číně vládne Čínská komunistická strana, která drží v rukou druhou největší ekonomiku světa a světově nejpočetnější armádu?

Čínský režim v současné době bojuje o přežití a udržení moci. Mezitím Číně hrozí válka s Japonskem, potlačují se občanské nepokoje za demokracii nebo cenzurují zprávy na internetu. Čínská média také vydávají množství falešných zpráv, aby obelhala nejenom Číňany, ale i lidi na Západě, aby nabyli dojmu, že je v Číně všechno v pořádku.

Vyjádření v článku jsou názory, které nemusejí nutně odrážet postoje Epoch Times.


small United States Přeložil: AdJak

20141215kungfu2
I Chris Chappell (vlevo) dělá tento druh kungfu. (zdroj: Fb)


Čtěte také: Moderátor pořadu China Uncensored se v Hongkongu setkal se svými fanoušky