Trilogie Hibrow.
Trilogie Hibrow.
Trilogie Hibrow Marka Cousinse vychází během 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a také na VoD platformách. „Festival-to-date“ je novinkou projektu The TIDE Experiment.

Ve spolupráci s The Festival Agency projekt The TIDE Experiment uvede během třetího ročníku experimentů nové schéma Festival-To-Date, ve kterém budou filmy vycházet na festivalech a Video on Demand (video na vyžádání, neboli VoD) najednou v několika evropských zemích ve přibližně stejnou dobu. Uvedení v rámci Festival-to-Date umožní divákům vidět filmy, které by jinak vidělo jen pár šťastných návštěvníků festivalů. Projekt The TIDE Experiment je podporován Evropskou komisí a zavazuje se přinášet inovaci v distribuci.

Video rozhovor s Markem Cousinsem


Jedním z titulů vydaných v rámci Festival-To-Date bude Trilogie Hibrow Marka Cousinse, která vyjde během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Festival navštíví i samotný Cousins, aby osobně představil soutěžní snímek Já jsem Belfast.

„MFF Karlovy Vary a dílo a osobnost Marka Cousinse jsou silně propojeny. S radostí podporujeme iniciativu, která má za cíl promovat filmařskou tvorbu toho nejnadšenějšího cinefila, tuláka a umělce na světě,“ vyjádřil potěšení Karel Och, Umělecký ředitel MFF Karlovy Vary.

„Jelikož filmy vycházejí na iTunes a Google Play právě v těchto dnech – během Markovy návštěvy MFF KV, trilogie Hibrow je téma, které je aktuální právě teď,“ upozorňuje Simona Kusalová, Marketing Communications Agency, Way To Blue, a dodává:

„Trilogie Hibrow se skládá z filmů Here Be Dragons, 6 Desires a Life May Be (Možná život), které budou spolu s uvedením v Karlových Varech vydány i na Video-on-Demand platformách pro širokou veřejnost.“


Čtěte také:
Film Odysea: Putování historií filmu, světem filmu a jeho zákoutími