Autojeřáb AD 28 firmy Velčovský, Brno.
Autojeřáb AD 28 firmy Velčovský, Brno.

Vyzvednout až do nebes nabízejí autojeřáby Velčovský, Brno, svým potenciálním zájemcům. Přímo až do nebeské výše vás nevyzvednou, ale zcela jistě pomohou vaše věci dostat tam, kde je chcete mít.

Kam chcete přemístit svá břemena, svoje nezbytné věci? Na které místo, do jaké výšky? Autojeřáb je mobilní a zdatný pomocník pro vaše potřeby. Stačí si jej objednat. Dorazí na místo a zvedne vaše zájmy o kousek výše.

Firma Velčovský, Brno nabízí své služby s autojeřáby již řadu let. Dlouholeté zkušenosti jsou zárukou kvality a vaší spokojenosti. Autojeřáby poslouží vašim zájmům, jakmile je budete potřebovat. Jsou pohotově mobilní, vzdálenost ani výška pro ně není problémem.

Nejen ve všední dny, ale pokud potřebujete autojeřáb a jeřábnické práce také během víkendu, o svátcích či v nočních hodinách, Velčovského stroje jsou schopny pracovat ve všech časech a navíc jakýkoliv počet hodin. Stroje startují ze stanoviště Vídeňská 120, Brno.

Pronájem stroje i jeřábnické práce jsou služby, které firma (Velčovský) nabízí nejen pro jižní Moravu, ale v celé ČR.

Dispozice

Pro jeřábnické práce v současnosti disponuje firma autojeřábem AD28 s nosností do 28 tun, dále s krátkým podvozkem Demag AC 40 City do 40 tun vhodný do hal a stísněných prostor (městský speciál) a pro vyšší zátěž je tu Liebherr LTM 1050 s nosností do 50 ti tun a délkou výložníku 36 m. V neposlední řadě je zde možnost kombinace prací dvou autojeřábů současně a autojeřábů s pracovní plošinou s výškovým dosahem až 30 m.

Jako pomocníci na stavbách mají jeřáby dlouhou historii, která sahá do starověkého Egypta. V současnosti jsou na stavbách autojeřáby nepřekonatelnými a nezastupitelnými pomocníky. Kdekoliv je nutnost manipulace s břemeny nebo pracovat ve výškách, jsou zde pohyblivé a výkonné autojeřáby, plošiny Velčovský, Brno. Kdekoliv je potřeba montáží, výška nemusí být překážkou. Ve spojení s automobilovými plošinami dokáže firma autojeřáby Lubomír Velčovský splnit rozličné  úkoly k vaší spokojenosti.

Reference

Společnost Dispečink.COM, spol. s r.o. využívá Velčovského autojeřáby a jeřábnické práce ke zdokonalení svých služeb. Od počátku spolupráce má Dispečink dobré zkušenosti s partnerstvím jak s autojeřáby Velčovský, tak i s jejich montážními plošinami. Doporučuje jejich stroje i služby všem stavebním firmám i soukromým osobám. (Petr Feller, jednatel)

Sponzorem článku je firma Autojeřáby Velčovský www.mobilnijerabybrno.cz.

20141018-jerabfoto-a
Nový autojeřáb firmy Velčovský, Brno - Demag AC 40 City. Technologicky špičkový stroj na krátkém podvozku.

20141018-jerabfoto3-cAutojeřáb Liebherr LTM 1050 s nosností do 50 ti tun. 


Čtěte také:

Stavební jeřáby a jejich historie