Solo: Star Wars story - zveřejnili nový trailer k dalšímu pokračování Hvězdných válek. (Falcon.cz)
Solo: Star Wars story - zveřejnili nový trailer k dalšímu pokračování Hvězdných válek. (Falcon.cz)
Pod taktovkou režiséra Rona Howarda se v novém pokračování ságy o Hvězdných válkách nalodíme na proslulou loď Millennium Falcon (Malého sokola). Nové pokračování je vlastně prequel nazvaný Solo: Star Wars Story, který přinese dobrodružství pilota a pašeráka Hana Sola. Příběh se tedy časově odehrává před epizodou IV - Star Wars: Nová naděje a přibližně také v čase Star Wars Story: Rogue One.

Filmoví tvůrci slibují řadu troufalých eskapád hluboko v temném a nebezpečném zločineckém podsvětí, kde Han Solo, ztvárněný mladým Aldenem Ehrenreichem, potká nejen mohutného chlupáče Chewbaccu, svého budoucího kopilota, ale narazí i na nechvalně známého hazardního hráče Landa Calrissiana. Na této cestě se zrodí jeden z nejnepravděpodobnějších hrdinů ságy Star Wars.

Nový představitel Hana Sola herec Alden Ehrenreich je o 47 let mladší než 75 letý Harrison Ford, který tuto postavu jako první ztvárnil v roce 1977 a také ukončil její život v roce 2015.

Snímek Solo: Star Wars Story bude pro režiséra Rona Howarda první příležitostí se profesně zapsat do slavné filmové ságy. Je to tedy jeho vůbec první režie v rámci ságy Star Wars a všichni napjatě očekávají, kam asi vyprávění posune a co nového jeho režie Star Wars přinese.

Nejnovější trailer – s titulky


Nejnovější trailer – s dabingem

REŽIE: Ron Howard

HRAJÍ: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge a Paul Bettany.

V kinech od 24. května 2018.

Líbil se vám tento článek? Podpořte nás prosím jeho sdílením na sociálních sítích.