Jednou ze sad je „Build the Wall“ (nebo-li „Postav zeď“). (Screengrab via Keep and Grab)
Jednou ze sad je „Build the Wall“ (nebo-li „Postav zeď“). (Screengrab via Keep and Grab)

Byť ještě ve Spojených státech nezačala „oficiální“ sezóna pro nákup vánočních dárků, nebo-li „Černý pátek“, v hledáčku mnoha lidí už je několik hraček...


Sada „Postav zeď“ a „Trump posílá Hillary do vězení“

Obchod s dárky pro konzervativce, Keep And Bear, nedávno odstartoval prodej nové řady hraček:  skládacích kostek MAGA (pozn.: Make America Great Again – volební heslo D. Trumpa, v překladu „Udělejme Ameriku opět velkolepou“).

Jednou ze sad je „Build the Wall“ (nebo-li „Postav zeď“) s patriotickým sdělením „Zeď udrží Ameriku bezpečnou a silnou. Jen pak budeme moci pomoct těm, kteří jsou v nouzi“ (pozn.: tím se naráží na migrační vlny momentálně mířící do USA).

Další sadou v nabídce webu je „Trump posílá Hillary do vězení“. Ta zobrazuje prezidentské volby 2016 a naráží na aféru spiknutí, která se postupně v USA odkrývá.

Trump-Sends-Hillary-to-prison-600x458
Sada „Trump posílá Hillary do vězení“, kterou nabízí obchod Keep and Grab. (Screenshot via Keep and Grab)

„Medvídek Trumpy“

Minimálně na 10 kanálech kabelové televize momentálně běží (nebo běžela) reklama na „Medvídka Trumpyho“, hnědého plyšáka s charakteristickou blonďatou „přehazovačkou“, uvedla Kansas City Star.


Zatímco někteří Američané můžou reagovat pohrdavě anebo být zmatení, lidé v oné reklamě jsou nadšení. Na sociálních médiích je to trhákem.

„Jsem bývalý mariňák a jsem hrdý na to, že Trumpy jede se mnou,“ pochvaluje si v reklamě  Michael Rufino, který má za čelním sklem svého stroje medvídka Trumpyho.

Další ve videu, žena, drží láskyplně Trumpyho a říká: „Bůh žehnej Americe, Bůh žehnej medvídkovi Trumpymu.“


Překlad a redakční úprava: J. S.; Zdroj.

Líbil se vám tento článek? Podpořte nás prosím jeho sdílením na sociálních sítích.