Veletrh Moderni zena v Olomouci, veletrh kosmetiky, módy, životního stylu a módních přehlídek
Veletrh Moderní žena, Olomouc. (foto: omnis.cz)

O víkendu 17. a 18. listopadu 2007 se bude v Olomouci na Výstavišti Flora konat 9. ročník prodejně-prezentačního veletrhu kosmetiky, módy, životního stylu a módních přehlídek Moderní žena. Tento veletrh je jednou z největších nákupně-společenských událostí na Moravě. Letošním mottem tohoto veletrhu pro ženy každého věku je "Móda ve víru staletí".

Ing. Daniela Nevtípilová, manažerka veletrhu, pro Velkou Epochu uvedla:

"Veletrh Moderní žena za víkend navštíví pět až šest tisíc návštěvníků. Příští rok se uskuteční už desátý, jubilejní ročník.

Tento veletrh není určen pouze pro ženy. Na své si přijdou i muži a určitě se nebudou nudit. Manekýni předvedou celou řadu pánské konfekce i sportovního oblečení. Kromě toho bude nejen pro ně připravena široká nabídka vín, včetně dárkového balení."

Veletrh Moderní žena bude rozdělen do čtyř oblastí: móda, kosmetika, zdravý životní styl a volný čas. Představí se zde téměř stovka vystavovatelů a návštěvníci zde naleznou vše, od dámské konfekce, sportovního oblečení, kožené a společenské módy, plavek, spodního a nočního prádla a módních doplňků, přes celou řadu kosmetiky, parfémů, paruk, až po produkty zdravé výživy, potravinové doplňky, dárkové předměty, keramiku, sklo či obrazy. Pro ženy bude jistě lákavá nabídka kosmetiček, které zdarma nalíčí i poradí.

K veletrhu bude náležet bohatý doprovodný program. Na přehlídkovém molu předvedou nejen krásné MISS kolekce několika firem, od dámské společenské módy a svatební kolekce, přes sportovní a fitness módu a módu pro volný čas, až po plavky a luxusní prádlo.

Zpestřením veletrhu budou vystoupení: MISS Mažoretky 2006 Jany Hanákové, výrazový tanec se šerpou MISS Maxim 2007 Martiny Smíškové, bojové umění MISS Army Styl 2007 Veroniky Veselské, samba MISS Fashion CAR 2007 Nikol Bednaříkové, Helena Vondráčková v podání Dívky roku 2007 - 1. vicemiss Dariny Popelářové a břišní tanec MISS Orient Styl 2007 Lucie Šolcové.

Dále se návštěvníci mohou těšit na taneční skupinu Exclamation, šermířské souboje skupiny Gotika, kadeřnickou show, Módní policii - rady a informace o stylingu, přehlídku kolekce od módní návrhářky Ivety Řádkové, která obléká řadu celebrit, jako je Sisa Sklovská či Zuzana Norisová, přehlídku módy od pravěku po dnešek s názvem "Móda ve víru staletí" či rozhovor s Romanem Vrábelem, mistrem světa v  kulturistice, na téma "Zdravý styl života".
                                                                                                     
Hosty veletrhu budou známé osobnosti - Michaela Ochotská, herečka ze seriálu Pojišťovna Štěstí, a Radka Kocurová, top modelka České republiky a rosnička televize Nova.

Pořadatelé nezapomněli ani na tombolu.

Zdroj: http://www.omnis.cz/